Грязная правда
Четверг, 28.03.2024, 11:55
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ [148]
Наиболее важные новости
АНАЛИТИКА [219]
КУЛЬТУРА И ИСКУССТВО [368]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2010 » Май » 15 » Чому в СРСР були заборонені мікрохвильовки

МЕДПРАВДА. Для тех, кто хочет долго жить
22:06
Чому в СРСР були заборонені мікрохвильовки
Після війни союзники виявили медичні дослідження, що проводяться німцями з мікрохвильовими печами. Ці документи, а також деякі робочі моделі були передані США на «подальші наукові дослідження». Російські також отримали ряд таких моді

Як працює мікрохвильова піч?

Мікрохвилі є однією з форм електромагнітної енергії, як і світлові хвилі або радіохвилі. Це дуже короткі електромагнітні хвилі, які переміщуються зі швидкістю світла (299,79 км на секунду). У сучасній техніці мікрохвилі використовуються в мікрохвильовій печі, для міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, передачі телевізійних програм, роботи Інтернету на Землі і через супутники. Але мікрохвилі найбільш відомі нам як джерело енергії для приготування їжі - мікрохвильова піч.

Кожна мікрохвильова піч містить магнетрон, який перетворює електричну енергію в понад-високочастотне електричне поле частотою 2450 мегагерц (МГц) або 2,45 гігагерц (ГГц), яке і взаємодіє з молекулами води в їжі.

Мікрохвилі «бомблять» молекули води в їжі, змушуючи їх обертатися з частотою в мільйони разів в секунду, створюючи молекулярне тертя, яке і нагріває їжу. Це тертя завдає значної шкоди молекулам їжі, розриваючи або деформуючи їх.
Простіше кажучи, мікрохвильова піч викликає розпад і зміни молекулярної структури продуктів харчування в процесі випромінювання.






Хто винайшов мікрохвильові печі?

Нацисти для своїх військових операцій винайшли мікрохвильову плиту - «radiomissor». Час, витрачений на приготування їжі в цьому випадку різко зменшувалася, що давало можливість, зосередиться на інших завданнях.

Після війни союзники виявили медичні дослідження, що проводяться німцями з мікрохвильовими печами. Ці документи, а також деякі робочі моделі були передані США на «подальші наукові дослідження». Російські також отримали ряд таких моделей і провели ретельне вивчення їхнього біологічного впливу. Як результат, застосування мікрохвильових печей в СРСР було деякий час заборонено. Поради опублікували міжнародне попередження про шкідливі для здоров'я речовини, біологічних і екологічних, одержуваних при впливі мікрохвиль.

Східноєвропейські вчені також виявили шкідливу дію СВЧ-випромінювань і створили жорсткі екологічні обмеження на їх використання.






Мікрохвильові печі небезпечні для дітей!

Деякі з амінокислот L-проліну, що входять до складу молока матері, а також у молочні суміші для дітей, під впливом мікрохвиль перетворюються в d-ізомери, які, вважаються нейротоксичні (деформують нервову систему) і нефротоксичними (отруйними для нирок). Це біда, що багатьох дітей вигодовують на штучних замінниках молока (дитяче харчування), які стають ещ е більш токсичними за допомогою мікрохвильових печей.
Наукові дані і факти

У порівняльному дослідженні «Приготування їжі в мікрохвильовій печі», опублікованому в 1992 році в США, говориться:
«З медичної точки зору, вважається, що введення в людський організм молекул які зазнали впливу мікрохвиль, має набагато більше шансів заподіяти шкоду, ніж користь. Їжа з мікрохвильової печі містить мікрохвильову енергію в молекулах, яка не присутня в харчових продуктах приготованих традиційним шляхом. »

Проведене короткострокове дослідження показало, що у людей, що вживали приготовані в мікрохвильовій печі молоко й овочі, змінився склад крові, знизився гемоглобін і підвищився холестерин, тоді як у людей, що вживали ту саму їжу, але приготовлену традиційним способом, стан організму не змінювалося.
Швейцарські клінічні дослідження

Д-р Ханс Ульріх Хертел брала участь у подібному дослідженні і впродовж багатьох років працювала в одній з великих швейцарських компаній. Кілька років тому вона була звільнена зі своєї посади за розголошення результатів цих експериментів. У 1991 році вона і один з професорів Університету Лозаннського опублікували дослідження, яке свідчить про те, що їжа, приготована в мікрохвильовій печі, може створювати загрозу для здоров'я, в порівнянні з їжею приготовленої традиційними способами. Стаття також викладена в журналі «Франц Вебер» № 19, де було сказано, що у споживання продуктів харчування, приготованих в мікрохвильових печах, несе злоякісне вплив на кров.

У проміжках від двох до п'яти днів, добровольці отримували один з наступних варіантів харчування на голодний шлунок: (1) сире молоко; (2) те ж молоко, розігріте традиційним способом, (3) пастеризоване молоко; (4) те ж молоко, розігріте в мікрохвильовій печі; (5) свіжі овочі; (6) ті ж самі овочі, приготовлені традиційно; (7) заморожені овочі, розморожені традиційним способом; і (8) ті ж самі овочі, приготовані в мікрохвильовій печі.

Проби крові проводилися у добровольців безпосередньо перед кожним прийомом їжі. Потім проводився аналіз крові в певні проміжки часу після прийому молока і рослинних продуктів.

Значні зміни були виявлені в крові в інтервалах прийому їжі, що зазнала впливу мікрохвильової печі. Ці зміни включали скорочення гемоглобіну і зміна складу холестерину, особливо співвідношення HDL (хороший холестерин) і LDL (поганий холестерин). Збільшувалася кількість лімфоцитів (білі кров'яні клітини). Всі ці показники свідчать про дегенерації. Крім того, частина НВЧ-енергії, осту ється в їжі, вживаючи яку людина піддається впливу НВЧ випромінювання.

Випромінювання призводить до руйнування і деформації молекул їжі. Мікрохвильова піч створює нові сполуки, не існує у природі, звані радіолітіческімі. Радіолітіческіе з'єднання створюють молекулярну гниль - як прямий наслідок радіації.

Виробники мікрохвильовок заявляють, що їжа з мікрохвильової печі не має великої різниці в складі, в порівнянні з їжею, обробленої традиційними способами. Але жоден державний університет в США не провів жодного дослідження по впливу зміненої їжі в мікрохвильовій печі на організм людини. Зате є маса досліджень, про те, що станеться, якщо двері мікрохвильовки не закрита. Чи не є це трохи дивним? Здоровий глузд підказує, що увага має бути приділена тому, що відбувається з їжею, приготованою в мікрохвильовій печі. Залишається тільки здогадуватися, як молекулярна гниль з мікрохвильовки відіб'ється на нашому здоров'ї в майбутньому!

Які проблеми викликає безпосереднє знаходження поблизу мікрохвильовки і чому аерогриль - самий безпечний прилад для приготування і розігрівання їжі - читати далі

Підготовлено за матеріалами статті Ентоні Вейн та Лоуренса Ньювелл,
Християнський Інститут Права, США.
Категория: АНАЛИТИКА | Просмотров: 1165 | Добавил: magictr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Поиск
Календарь
«  Май 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • Вікно
  • Copyright MyCorp © 2024