Грязная правда
Пятница, 26.04.2024, 14:17
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ [148]
Наиболее важные новости
АНАЛИТИКА [219]
КУЛЬТУРА И ИСКУССТВО [368]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2010 » Май » 11 » Сталін знав, що Другу світову війну він програв 2 частина

МЕДПРАВДА. Для тех, кто хочет долго жить
10:14
Сталін знав, що Другу світову війну він програв 2 частина
 Продовження. Початок тут.Скільки у Франції живе в 39-му році? 41 мільйон. Скільки в Італії? 43 мільйони. Так чому ж не витратити стільки ж росіян? Це треба розуміти тим, хто хвалить Сталіна. Або Сталін, або Росія. Сталін не просто спалив Росію в цій війні. Це було зроблено цілком свідомо. І в цьому сенсі погодимося, Сталін, дійсно, створив щось небачене у світовій історії. Всі геніальні полководці у світі працювали з тією армією, яка у нього була. Олександр Македонський - з фалангою, Цезар - з легіоном.

Є тільки два правителя в історії людства, які реалізували іншу стратегію. Вони вважали, що не потрібно геніальних полководців, а потрібно створити такий лад, який породить армію, здатну вигравати битва при будь-якому полководця. Один - Цінь Шихуанді, засновник імперії Цинь, другий - Йосип Сталін. Якщо ви подивіться ті книги, на яких грунтувався Цинь Шихуанді, який вважав, що держава потрібно перетворити або в солдатів, або в тих, хто постачає солдатів продовольством, а всіх паразитів, тобто музику, чеснота, шанування старих порядків, людинолюбство, безкорисливість, красномовство, гострий розум, ліквідувати, і тоді держава отримає перемогу, то ви побачите, що це дуже схоже.

Сталін, як і Цинь Шихуанді, позбавився від десяти «паразитів». Сталіну, як і Цинь Шихуанді, не були потрібні геніальні полководці. Він створив таку систему, яка породжувала армію, виграє в кінцевому підсумку будь-які битви. І погодимося з шанувальниками Сталіна - саме ця система виграла війну. Але вона витратила російський народ дотла. «Він і товариш Сталін, - це про Жукова, - спалили у вогні війни народ російський і Росію», - це говорить Віктор Астаф'єв.

Мінімум 28 млн. людей, загиблих у війні, ще раз повторюю, це наслідок головного стратегічного прийому, запланованого Сталіним і відбитого в мобілізаційному плані ще 1940 року. І кожному, хто хвалить Сталіна, треба вибирати: або він хвалить Сталіна, витратите російський народ дотла, хвалить командира 311-ї дивізії, парівшегося в тилу з бабами, хвалить катів, які розстрілювали перед строєм тих, хто відмовлявся кидати своїх солдатів на штурм без артпідготовки , або він за тих, хто помер під Єльнею, під Ржевом, під цвинтарі.

І найстрашніше у всій цій історії полягає в тому, що, з точки зору Сталіна, він війну не виграв, Сталін війну програв. Сталін з моменту приходу до влади готувався до війни за світове панування. Щоб створити базу для цієї війни, Сталін знищив не мільйони, а десятки мільйонів. Щоб створити міжнародні умови для цієї війни, Сталін зростив Гітлера, він викохав його, використовував як криголама, змусив провідні світові демократії стати союзниками Сталіна, що забезпечували його нескінченною кількістю всього, що треба для війни. І ось цю війну Сталін програв.

За три місяці після 22 червня 1941 року, ще раз повторюю, вся величезна військова машина втратила 15,5 тисячі танків, 67 тисяч гармат і мінометів, 3,8 млн. одиниць стрілецької зброї. Радянської військовій машині було завдано такого смертельного удару, що, наступаючи в 45-му році, вона захопила тільки половину Європи.

І тоді ж з'ясувалася ще одна страшна для Сталіна річ. Сталін був без перебільшення геніальним військовим конструктором. По суті, це головний конструктор СРСР. Саме Сталін вирішував, які літаки і які танки йому потрібні. Він досконало розбирався у кресленнях. Він особисто дзвонив Ільюшина, наприклад, з вимогою зняти стрілка із задньої півсфери або, навпаки, поставити.

Але Сталін разючим чином готувався, можливо, як і всі генерали світу, до минулій війні. Та війна, до якої готувався Сталін, була Першої світової, позиційної війною, в якій танки і артилерія зламували оборону противника. І всі рішення Сталіна були пов'язані зі створенням більш досконалих танків і літаків, більш досконалих способів цю оборону зламати. Парадоксальним чином Сталін проігнорував всі новітні технічні розробки - реактивні двигуни, ракети, роботу над ядерною зброєю. Всі вони були розпочаті тільки після того, як НКВС доповів, що такі роботи ведуться на Заході. Це було тим більше прикро, тому що радянські вчені мали піонерні ідеї практично у всіх цих сферах.

І коли в кінці Другої світової США підірвали над Хіросімою і Нагасакі атомну бомбу, у Сталіна атомної бомби ще не було. У цих умовах продовжувати війну було безглуздо. І Сталін це знав. Саме тому він не прийняв Парад Перемоги і за його життя не була написана історія війни з Німеччиною. А це означало, що СРСР приречений. СРСР на початку 40-х років міг реально розраховувати на підкорення Європи.

Коли демократичні лідери, як і личить демократичним лідерам, були занадто боязкі і обмежені, щоб готуватися до війни, коли громадська думка в Європі багато в чому визначалося агентами Сталіна, якщо б Сталіну вдалося захопити порівняно незайманою промислову базу Німеччини і Франції, він, дійсно, став б господарем всієї Європи. Далі великий похід Мао в Китаї, далі визвольний рух. А ось без європейської промисловості СРСР, де 90% економіки працювало на ВПК, де з кожним днем технічне відставання робилося все наочніше, де великі досягнення виявлялися вкраденим із Заходу, де сам механізм прийняття рішення був такий, що НКВС, а потім КДБ повідомив, що це робиться на Заході, і робимо потім і ми, - без цього Сталін був приречений.

Саме тому все, що ми маємо зараз, було закладено при Сталіні. Ми маємо демографічну катастрофу, ми маємо економічну катастрофу, коли промисловість, яка створювалася тільки для війни, виявилася неконкурентоспроможною, ми маємо екологічну катастрофу в містах, повітря яких отруєний, а вигляд яких в точності нагадує концтабір: бараки - в житловій зоні, промзона - заводи.

Нам кажуть - Сталін прийняв Росію з сохою, а залишив її з атомною бомбою. Так от у мене був прадід, якого звали Яків. Він був селянин з села Бородіно, тої самої. І до того часу, коли його розкуркулили, у нього була кінна сівалка і кінна віялки. І от коли ми з батьком наприкінці 80-х приїхали до Бородіно, ми побачили там три похилених хати і стару бабу, яка нам показала цей сівалку і віялку і сказала: «До кінця 60-х наш колгосп сіяв Яковом сівалкою і віяв Яковом віялкою ».

Мені важко собі уявити розвиток подій, при якому Росія Столипіна, Росія, в якій за кілька років у Сибіру з'явилося 3 мільйони процвітаючих селянських господарств, Росія, яка володіла нескінченним генофондом працьовитих селян і величезними природними багатствами, не обзавелася б до середини 20-го століття ядерною енергією без Сталіна.

Але мені дуже легко собі уявити, що без Сталіна в селі Бородіно не сіяли б в 60-х роках Яковом сівалкою і не віяли б Яковом віялкою. Ось цього не хочуть визнавати шанувальники Сталіна, те, що він приніс Росію в жертву власної ідеї завоювання світу. На щастя для світу, програв.

Сталін був як вірус - вірус вбудовується в клітку і перемикає всі її ресурси на себе, вичерпує дотла, змушує виробляти замість інших клітин себе. Йому не важливо, що господар помре. За цей час вірус настільки розмножити, що заразить нових господарів. Така ж була і стратегія Сталіна - вичерпати Росію дотла, винищити, але в процесі заразити півсвіту, отримати нові заводи і нові народи для розмноження. І от не спрацювало. Сталін організував не перемогу у Другій світовій війні. Сталін організував всю Другу світову війну. І цю війну, в його розумінні, він програв. Тому, ще раз повторю, він не брав Параду Перемоги і тому в СРСР за життя Сталіна не було створено історії війни.

Часто говорять, що в історії не буває умовного способу. А ось раптом Бронштейн, якби Сталін його не розстріляв, все одно б нічого не відкрив? А раптом Лангемак більше б не збудував ні однієї ракети? А раптом 20 млн. куркулів, якщо б вони не були вислані, припинили б разом працювати? А раптом з тих 20 мільйонів, які загинули під Єльнею, під Берліном, жоден не зробив би в житті нічого - не склав би жодної симфонії, не написав би ні однієї великої книги, не родив б жодного сина, який би зробив геніальне відкриття. І взагалі, мовляв, у 1913 році ну так, Росія розвивалася. А раптом вона сама собою припинила розвиватися? Була в 1913 році з сохою і в 1953-му теж з сохою би й залишилася. Що, мовляв, порівнювати Росію з США чи з Європою?

Тоді візьмемо для порівняння ту частину Російської імперії, яку Сталіну не вдалося завоювати. Я маю на увазі Фінляндія. Навряд чи хто на початку 20-го століття став би називати чухонців найрозвиненішою частиною імперії .. Історія Фінляндії у 20-му столітті не цукор. Вона перенесла дві війни. В обох під рушниці були поставлені всі, хто вмів битися. У лютому 1944 Хельсінкі став об'єктом найбільшої за весь час Другої світової війни операції радянських ВПС - на місто було скинуто 2,5 кілотонни бомб. У 1945 році від Фінляндії відрізані найкращі шматки території, у неї забрали нікелеві родовища в Печенга, змусили виплатити 300 млн. доларів товарами за довоєнними цінами і ще 6,5 млрд. фінських марок.

Переедьте фінський кордон у Виборзі, подивіться на асфальт, який раптом перестав тріскатися, на акуратні будиночки уздовж шосе, на городи, схожі на міста, а не бараки, і уявіть собі, якою була б ця країна, якби в ній жили не 5, 5 млн., а 600 млн. чоловік. Невже, ви думаєте, у цієї країни не було б ядерної енергії? Невже, ви думаєте, вона не була б наддержавою?
Категория: АНАЛИТИКА | Просмотров: 1187 | Добавил: magictr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Поиск
Календарь
«  Май 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • Вікно
  • Copyright MyCorp © 2024