Грязная правда
Пятница, 22.11.2024, 19:07
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
НОВОСТИ [148]
Наиболее важные новости
АНАЛИТИКА [219]
КУЛЬТУРА И ИСКУССТВО [368]
Статистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2010 » Май » 16 » Як розвалюється Євросоюз?

МЕДПРАВДА. Для тех, кто хочет долго жить
21:56
Як розвалюється Євросоюз?
Євросоюз - це майже точна копія Римської Імперії, без Африки та Азії. Євросоюз - це майже точна копія Третього Рейху. Для живучості та життєздатності такого організму не вистачає тільки однієї обставини: Третій Рейх був побудований Гітлером, а Римська Імперія будувалася і управлялася римськими імператорами. Спроби передати їх функції безбожній числа чиновників і політиканів і тим самим створити видимість «демократичної Римської Імперії» приречені на провал. Нікчемне за своїм значенням подія глобального - розтрата коштів однієї з провінцій - в минулі часи коштувала б проконсула голови. Зараз, в демократичному світі, вона, ймовірно, буде коштувати цілісності всієї бюрократичної імперії. Тому що імперія не може жити без імператора.

З повідомлення El Pais стало відомо, що Італія, Іспанія і Франція формують новий блок всередині ЄС для фактичного протистояння інтересам Німеччини, колишнього традиційного союзника Франції. Причому повідав про це не анонімне джерело, а прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Запатеро. У тій же заяві сказано, що Франція погрожує Німеччині у разі непоступливості в певних питаннях вийти із зони обігу євро. Німецькі власті,
мабуть, знаходяться в стані деякого замішання від цього оточення сміливого кроку сусідів і спростовують саму можливість подібного сценарію. Цілком очевидно, що бравурні тон чиновників ЄС після прийняття плану з порятунку економіки ЄС від колапсу зміниться мовчанням і взаємними спростуваннями.

Так, невелике за масштабами подія - дефолт і банкрутство однієї з провінцій Римської Псевдоімперіі - розвалює ЄС зсередини. Суть суперечностей між Німеччиною і Францією складається в різному підході до фінансового регулювання ЄС. Франція наполягає на істотному посилення фінансових регуляцій, Німеччині це не вигідно. Вихід із зони євро в даному випадку - безумовно, лише початок короткого і яскравого шляху ЄС у безодню.
Категория: АНАЛИТИКА | Просмотров: 1024 | Добавил: magictr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Поиск
Календарь
«  Май 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • Вікно
  • Copyright MyCorp © 2024